Nr |
Kolor |
Przebieg |
100 |
Z |
Opole-Kolonia Gosławicka - Zawada – Kolanowice. |
101 |
C |
Dobrzeń Wielki – Brynica – proj. ZPK „Prążnica” – Grabczok – Murów – Zagwiździe – Morcinek – Wojszyn – Sośniny – Dębiniec – Bukowo – Nowa Bogacica – Piece – Zameczek – Borkowice – Kol. Krasków – Kluczbork. |
102 |
C |
Czarnowąsy – Luboszyce – Kolanowice. |
103 |
S |
Murów – Ładza – Staw Matylda – Winna Góra – Pokój. |
104 |
Z |
Kobylno – Grabie – Jełowa – Dąbrówka Łubiańska – Studzionka – Gróbek – Brynica. |
105 |
Z |
Popielów - Lubienie – Ładza – Kaniów – Nowe Siołkowice – Stare Siołkowice. |
106 |
Y |
Ujście Nysy – Rybna – Stare Kolnie – Karłowice – Karłowiczki – Kopalina – Roszkowice – Mąkoszyce – Rogalice – L. Boruta – Barucice – Wójcice – rez. „Leśna Woda” – Bystrzyca. |
107 |
Z |
Popielów – Wielopole – Gęsi Staw – Kolonia Popielowska – śluza Ujście Nysy – Stobrawa – Stare Kolnie – Lewandówka – Kabachy – Popielów. |
108 |
C |
Kolonia Popielowska – Lipie Laski – Popielów – Stare Siołkowice – trasa nr 69. |
109 |
Z |
Chróścice – Ostrówek. |
111 |
N |
Chrząstowice – Szczedrzyk – Jedlice – Dylaki – Biestrzynnik – Poliwoda – Krampa – Zakrzów Turawski-Osiedle – Radawie – Leśna – Wachów – Wachowice – Gajdownia – Olesno. |
112 |
N |
Turawa – Rybaczówka – Marszałki – Jez. Srebrne – Trzęsina – Osowiec – Łubniany – Dąbrówka Łubniańska – Zagwiździe – Wilcza Buda – Pokój. |
113 |
S |
Opole – Osiedle ZWM – Kolonia Gosławicka – Zbicko – Droga Zbicka – Kotórz Wielki – Turawa – Jez. Srebrne – Jełowa – Kały – Podkraje – Stare Budkowice – L. Kąszyce – Grabice – Święciny – Dąbrówka Dolna – Domaradz – Świercowskie – Dąbrowa – Świerczów. |
114 |
Y |
Zagwiździe – Wygnaniec – Młodnik – Radomierowice – Bożejów – Piece – Zameczek – Żabiniec – Bogacica – Stare Czaple – Smardy Dolne – Smardy Górne. |
115 |
S |
Krzyżowa Dolina – Krasiejów – Zamoście – Grodziec – Kuziory – Poliwoda – Zakrzów Turawski – Ligota Turawska, skraj – Bierdzany. |
116 |
S |
Trasa nr 18 – Dębska Kuźnia – proj. rez. „Srebrne Źródło”. |
117 |
Y |
Chrząstowice – Niwki – Droga Zbicka – Chrząstowice. |
119 |
N |
Bukowo – Młodnik – Radomierowice – Święciny. |
123 |
C |
Świerczów – Przygorzele – Bąkowice – Mąkoszyce – Nowy Świat – rez. „Śmiechowice” – Stobrawa. |
125 |
C |
Przywory – Kosorowice – Tarnów Opolski – Nakło – Raszowa – Utrata. |
126 |
S |
Chrząstowice – Falmirowice – Kosorowice. |
127 |
C |
Malina – Walidrogi. |
128 |
Y |
Malina – Przywory – Kąty Opolskie – trasa nr 186. |
130 |
Y |
Rez. „Staw Nowokuźnicki” – Nowa Kuźnia – Złotniki – Prószków – Stara Kuźnia – Dębowiec – Szydłów – Tułowice – proj. ZPK „Stawy Tułowickie” – Lipno (park dendrologiczny) – ZPK „Lipno” – Szczepanowice – Niemodlin. |
131 |
Z |
Niemodlin – Nowe Gościejowice – Gościejowice – Rzędziwojowice – Szydłowiec Śląski – proj. ZPK „Mała Góra” – Góra – Rutki – Radoszowice – Głębocko – Osiek Grodkowski – Tarnów Grodkowski – Grodków – Gnojna. |
132 |
C |
Tułowice – proj. ZPK „Stawy Tułowickie” – Goszczowice – Łambinowice – Budzieszowice – Niesiebędowice – Wielkie Łąki – Korfantów – Pruszyna – Przydroże Małe – Szwedzka Górka. |
134 |
S |
Prószków – Wybłyszczów – rez. „Przysiecz” – Leśnik – Pólko – Ligota Prószkowska – Smolnik – rez. „Jaśkowice” – Stara Kuźnia – Prószków. |
135 |
N |
Wójtowa Wieś – Dziekaństwo – Komprachcice – dąb-pomnik przyrody (obw. 585 cm) – Szydłów – Tułowice. |
136 |
C |
Tułowice – Biały Krzyż – Skarbiszowice – proj. rez. „Złote Bagna” – Grodziec – Michałówek – Gościejowice – Nowe Gościejowice – Niemodlin. |
137 |
S |
Dziekaństwo – Górki – Folwark. |
138 |
Z |
Złotniki – Zimnice Wielkie – Bożygówka – Prószków. |
139 |
Z |
Komprachcice – Domecko – Nowa Kuźnia – rez. „Staw Nowokuźnicki" – Podlesie – Ochodze – Polska Nowa Wieś – Komprachcice. |
141 |
N |
Dąbrowa – Ciepielowice – Nowa Jamka – Lipowa – Staw Wołowski (proj. ZPK „Stawy Niemodlińskie”) – Staw Książęcy – Magnuszowiczki – Magnuszowice – Szydłowiec Śląski –Nowe Gościejowice – Gościejowice – Niemodlin. |
142 |
S |
Niemodlin –Nowe Gościejowice – Gościejowice – Rzędzinojowice – proj. ZPK „Stawy Niemodlińskie” – proj. rez. „Prądy” – Dąbrowa – Ciepielowice – Skarbiszów – Narok. |
Nr |
Kolor |
Przebieg |
151 |
Z |
Centawa – staw Gajdowe – Dziewkowice – Strzelce Opolskie – Nowa Wieś – Rozmierz – Grodzisko – Grodzisko-Osiedle – Breguła – Krośnica, skraj – Daniec – Dąbrowice – Walidrogi – Tarnów Opolski – Ogórek – PKP Kamień Śląski. |
152 |
C |
Strzelce Opolskie – Zydlungi – Szymiszów – droga do rez. „Tęczynów” – Sława – Poznowice – Niwki – Ligota Górna – droga na Górę Św. Anny – Oleszka – Żyrowa – Rozwadza – Zdzieszowice – Solownia – Mechnica – Kamionka – Walce. |
153 |
Y |
Izbicko – Otmice – Henryków – droga do rez. „Tęczynów” – Sława – Poznowice – Siedlec. |
154 |
Z |
Balcarzowice – Sieroniowice – Buczki – Zimna Wódka – Klucz – Os. Popice – Zalesie Śląskie – Lichynia – Leśnica – Kaczorownia, skraj – Żyrowa – Oleszka – rez. „Ligota Dolna” – Ligota Dolna – Ligota Górna. |
155 |
C |
Leśnica – Poręba, skraj. |
156 |
S |
Kędzierzyn-Koźle – Kuźniczka – Łąki Kozielskie – Leśnica – Poręba – Dolna. |
157 |
Z |
Otok – PKP Raszowa – Raszowa, skraj – Cisowa. |
158 |
C |
Raszowa - Kuszówka – Łąki Kozielskie – Lichynia – Granica – Czarnosin – Janków – Olszowa-Winnica – Księży Las – ruiny wieży Ischl – Strzelce Opolskie. |
159 |
Y |
Suche Łany – Strzelce Opolskie, PKP – Gąsiorowice, skraj – Osiek – Kasztal – Staw Wierzecznik – Spórok-Górka – Ptasi Stawek. |
160 |
N |
Breguła – Borycz – Krzyżowa Dolina. |
161 |
S |
Żędowice – Mostki – Zespół Przyrodniczo-Krajobrazowy „Mostki” – Hubert – Jemielnica – Gąsiorowice – Podborzany – Farskie Domy – Strzelce Opolskie – ruiny wieży Ischl – Brzezina – Grzeboszowice – Sieroniowice – Buczki – Zimna Wódka. |
162 |
Z |
Żędowice – Zespoły Przyrodniczo-Krajobrazowe „Mostki” – „Piaskowa Góra” –„Szczypki” – Łaziska – Kasztal. |
163 |
N |
Kolonowskie – Fosowskie – Staniszcze Małe – Krasiejów - DinoPark – Spórok – Ptasi Stawek – Staniszcze Wielkie – L. Jaźwin – Kąty – Malepartus – Zespół Przyrodniczo-Krajobrazowy „Kocie Góry” – Stawy Pluderskie – Regielowiec – Brzyniczka – Haraszowskie – Kolonowskie. |
164 |
S |
Trasa nr 152 – Kalinowice – Trasa nr 152. |
165 |
Y |
Balcarzowice – Kotulin-Skały – Błotnica Strzelecka – Doryszów – rez. „Płużnica” – Dąbrówka – Hubert – Barut, skraj – Zawadzkie – Świerkle – Góra Kozacka – Okrągły Staw – Dziewcza Góra. |
166 |
S |
Świerkle – Zawadzkie – Ndl. Zawadzkie. |
167 |
C |
Kielcza – Żędowice – Świerkle – Zawadzkie – Kąty– Kolonowskie. |
168 |
N |
Szczepanek – Dziewkowice – Błotnica Strzelecka – Warmątowice – Leopold – Mokre Łany – Suche Łany – Rożniątów – Szymiszów – Szymiszów-Osiedle – Sucha – Rozmierz – Rozmierka – Podborzany – Farska Kolonia – Szczepanek. |
169 |
N |
Strzelce Opolskie: Rynek – pl. Żeromskiego – targ – park – ruiny zamku – Os.Piastów Śląskich – drewniany kościół. |
170 |
Z |
Janków – Dolna – Kadłubiec – Wysoka – Góra Św. Anny. |
171 |
N |
Wapienniki, skrzyżowanie – Wapienniki – las Boże Oko – Czarnosin – rez. „Grafik” – Granica – Zalesie Śląskie – Miejsce Kłodnickie – Lenartowice – Nowa Wieś. |
172 |
C |
Wapienniki, skrzyżowanie – Klucz – Wapienniki – Olszowa. |
173 |
S |
Rudziniec – las Borek – Niezdrowice, skraj. |
174 |
C |
Niezdrowice, kościół – skraj Sławięcic – Piaski. |
175 |
Y |
Balcarzowice – Sieroniowice, skraj. |
176 |
S |
Ujazd – Ferdynand – Dolniak – Korea – Zalesie Śląskie. |
177 |
C |
Jaryszów – Sieroniowice – Balcarzowice – Nogawczyce – Jaryszów. |
178 |
N |
Jaryszów – Kolonia Jaryszów – Buczki – Zimna Wódka. |
179 |
Y |
Łaziska – droga do Kątów (trasa nr 163). |
180 |
C |
Gąsiorowice – Bokowe – Kasztal – Staw Wierzecznik – Spórok-Górka – Ptasi Stawek – Spórok. |
S382 |
N |
Sierakowice – Łącza – Rudziniec – Łany Małe – Chechło – Proboszczowice – Szklarnia – Ligota Toszecka – Płużnica – Płużniczka – Dąbrówka – rez. „Hubert” – Hubert – Barut, las. |
S384 |
Z |
Pyskowice – Srocza Góra – Pniów – Wilkowiczki – Toszek – Pawłowice – Ligota Toszecka – Laura – Kotulin – Nakło – Balcarzowice. |
S380 |
Z |
Łubie Górne – Kopienica – Chwoszcz – Sieroty – Gajowice – Wiśnicze – Świbie – Barut, las – Hubert – rez. „Hubert” – Centawa. |
S399 |
Z |
Zabrze – Osiedle Curie-Skłodowskiej – Osiedle Kopernika – Mikulczyce – Czekanów – Piaskownia – Przezchlebie – Czechowice – Czerwionka – Dzierżno – jez. Dzierżno Małe – Bycina – Jez. Pławniowickie – Niewiesze – Poniszowice – Widów – Chechło – Gać – Ujazd – Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle). |
S438 |
Z |
Świbie – Żędowice – L. Żędowice – Góra Kozacka – Podgroblany – Kuźnica – Napłatki – Draliny – Lubecko. |
Nr |
Kolor |
Przebieg |
181 |
N |
Rogów – Otmęt (Krapkowice) – Cudowne Źródełko – Karłubiec – Gogolin – Maszyny – Strzebniów – Podolszynie – PKP Jasiona – Źródło Forele – Rozwadza – Zdzieszowice. |
182 |
S |
Zdzieszowice – Kaczorownia, skraj – Krowi Jar – Góra Św. Anny. |
184 |
S |
Krapkowice, Rynek – Krapkowice, wieża ciśnień. |
186 |
Z |
Wielmierzowice – Zdzieszowice – Rozwadza – Krępna – śluza Krępna – Krępna, stawy – Obrowiec – śluza Obrowiec – Otmęt – Os. Sady – Odrowąż – Malnia – Górażdże – Miedziana, las – rez. „Kamień Śląski” – Kamień Śląski. |
187 |
Z |
Rogów – Nowy Bud – Steblów – Nowy Młyn – Nowy Borek – Borek – trasa nr 70. |
188 |
Y |
Steblów – Pietna – Brożec –Żużela. |
189 |
Y |
Walce – Grocholub – Stradunia – Rybarze – śluza Krępna. |
191 |
N |
Nowy Młyn – Komorniki – Amerykan – Pisarzowice – Buława – Kujawy – Zielina – Moszna – Racławiczki – Serwitut – Kopalina – Zbychowice (Strzeleczki) – Dobra – Nowy Bud – Steblów – Nowy Młyn. |
192 |
Z |
Komorniki – Łowkowice – Strzeleczki – Zbychowice – trasa nr 60 – Dzików – trasa nr 55 – Biały Krzyż – Tułowice. |
193 |
C |
Zbychowice (Strzeleczki) – Ścigów – Racławiczki – Chrzelice – Pogórze. |
Nr |
Kolor |
Przebieg |
201 |
Y |
Kuźnia Raciborska – Budziska – Ruda-Brzeg – Księża Łąka – Podświęcie – Dziergowice – Kotlarnia. |
202 |
N |
Stare Koźle – Azoty – Kędzierzyn. |
210 |
Y |
Trasa wokół Kędzierzyna. Pogorzelec – Brzeźce, skraj – Os. Azoty – Dąbrowa – PKP Sławięcice – Sławięcice – Kobylec – Miejsce Kłodnickie – Cisowa – Kuźniczka – Żabieniec – Kłodnica – Koźle Port – Pogorzelec. |
211 |
S |
Koźle (Kędzierzyn-Koźle) – Dębowa – Sukowice – Roszowicki Las. |
212 |
Y |
Reńska Wieś – Naczysławki – Ostrożnica – Połowa – Polska Cerekiew. |
213 |
S |
Łany – Miejsce Odrzańskie. |
215 |
C |
Kędzierzyn-Koźle – Biały Ług – Nowa Wieś – Osiedle Blachownia – Blachownia Śląska – Kobylec – Machowa – Sławięcice. |
216 |
N |
PKP Sławięcice – Niezdrowice, skraj. |
218 |
Z |
Kuźniczka, most – Lenartowice – Nowa Wieś. |
219 |
C |
Kłodnica – śluza Kłodnicka – Kuźniczka, most – skraj Kłodnicy. |
221 |
C |
Stara Kuźnia – L. Stampnica– Osiedle Korzonek – Grabówka – Bierawa – Bełk – Cisek – Olszowa – Steblów – Zakrzów – Jaborowice – Polska Cerekiew – Radoszowy – Dobrosławice – Baborów – Jaroniów – Dzielów – Księże Pole – Nowa Cerekwia – Chruścielów – Nasiedle – Jabłonka – Uciechowice – Wiechowice. |
222 |
Z |
Solownia – Orłowo – Wygon – Chałupki – Poborszów – Kamionka. |
223 |
Y |
Nowy Dwór – Buda – Komorno – Kamionka. |
224 |
N |
Pokrzywnica – Komorno. |
226 |
C |
Koźle – Kobylice – zalew Dębowa – Reńska Wieś – Bytków – Urbanowice – Gościęcin – Bryksy – Kózki – Ciesznów – Lisięcice – Zawiszyce – Studzienice – Lwowiany – Głubczyce – Nowe Gołuszowice – Krzyżowice – Zopowy – Braciszów – Pietrowice. |
S344 |
Z |
Obora – Markowiak – rez. „Łężczak” – Nędza – Ciechowice – Sławaki – Łubowice – Czerwięcice – Błażejowice – Łany – Polska Cerekiew. |
S373 |
Y |
Smolnica – Sośnicowice – Rachowice - Łącza – Stara Kuźnia. |
S381 |
Z |
Gliwice-Przyszówka – Stare Łabędy – Ligota Łabędzka – Brzezinka – Bojszów – Łącza – Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle). |
S399 |
Z |
Zabrze – Osiedle Curie-Skłodowskiej – Osiedle Kopernika – Mikulczyce – Czekanów – Piaskownia – Przezchlebie – Czechowice – Czerwionka – Dzierżno – jez. Dzierżno Małe – Bycina – Jez. Pławniowickie – Niewiesze – Poniszowice – Widów – Chechło – Gać – Ujazd – Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle). |
251 |
S |
Głogówek – Mochów – Błażejowice Dolne – Golczowice – Czartowice – Urszulanowice – Moszna – Racławiczki – Serwitut – L. Śródlesie – trasa nr 55 – Ochodze – Komprachcice – Chróścina – PKP Chróścina Opolska. |
252 |
Y |
Kierpień – Rzepce – Głogówek – Kazimierz – Wróblin – Biedrzychowice. |
261 |
C |
Biała – Stare Miasto – Solec – Olbrachcice – Wierzch – Wilków – Rostkowice – Gostomia – Żabnik – Krobusz – Radostynia – Mokra – Łącznik – Brzeźnica – Górka Prudnicka – Ligota Bialska – Biała. |
262 |
Z |
Biała – Stare Miasto – Solec – Gostomia – Nowa Wieś Prudnicka – Urszulanowice – Moszna – Ogiernicze – Łącznik – Chrzelice – L. Jeleni Dwór – Rzymkowice – Pogórze Kolonia – Pogórze – Brzeźnica – Górka Prudnicka – Ligota Bialska – Biała. |
263 |
N |
Biała – Wasiłowice – Grabina – Kol. Otocka – Puszyna – Pleśnica – Śmicz – Miłowice – Prężyna – Biała. |
264 |
S |
Biała – Stare Miasto – Józefówek – Olszynka – Słoków – Olbrachcice. |
266 |
Z |
Lubrza – Olszynka – Laskowice – Dytmarów – Krzyżkowice – Trzebina, skraj – Klasztorna Górka – Trzebina – Skrzypiec – Lubrza. |
271 |
Z |
Pokrzywna – Moszczanka – Łąka Prudnicka – Prudnik – Prężynka – Czyżowice – Miłkowice – Kolnowice – Kolonia Kokot – Ścinawa Mała – Ścinawa Nyska – Jegielnica – Włodary – Włodary Dolne – PKP Jasienica Dolna. |
281 |
S |
Rzymkowice – Borek – Przechód – Czarny Staw – Łambinowice, Muzeum – Łambinowice – Szadurczyce – Dworzysko – Grabin – Krasna Góra – Pielgrzymowice – Dębina – Żelazna. |
282 |
Z |
Jasienica Dolna – Drogoszów – Bielice – Malerzowice Wielkie – Dworzysko – Łambinowice, Muzeum – Sowin – Przechód. |
286 |
Z |
PKP Jasienica Dolna – Jasienica Dolna – Budzieszowice – Łambinowice – Łambinowice, Muzeum. |
290 |
Z |
Ziębice – Dębowiec – Wilemowice – Kamiennik – Cieszanowice – Kłodobok – Spiny – Biechów – Godkowice – Nowaki – Radzikowie – Jędrzychów – Nysa – Górna Wieś – Średnia Wieś – Hajduki Nyskie – Czarkowice – Piaskowa – Stary Las – Nowy Las – Charbielin - Jarnołtówek – Konradów, przejście graniczne. |
291 |
S |
Nowy Świętów – Sucha Kamienica – Kępnica – Wierzbięcice – Domaszkowice – Kubice – Bardno – Mańkowice – Piątkowice – Prusinowice – Pakosławice – Reńska Wieś – Śmiłowice – Smolice – Biechów – Cieszanowice – Kamiennik – Chociebórz – Lipniki. |
292 |
N |
Otmuchów – Bednary – Malerzowice Małe – Siedlec – Karłowice Wielkie – Słupice – Spiny – Jaszów – Bogdanów – Strzegów – Wierzbna – Gałązczyce – Jeszkotle – Gnojna – Jutrzyna – Kucharzowice – Janowo – Wiązów. |
294 |
N |
Lubiatów – Lasowice – Lipniki – Starczówek. |
295 |
S |
Nysa – Zamłynie – Skorochów – Głębinów – Wójcice – Otmuchów. |
296 |
C |
Nysa – zapora – Siestrzechowice – Kwiatków – Buków – Wierzbno – Zwierzyniec – Śliwice – Otmuchów – Nieradowice – Maciejowice – Janowa – Białowieża Górna – Goworowice – Tarnawa – Kamiennik. |
297 |
Z |
Bykowice – Reńska Wieś – Mroczkowa – Łanów – Wojnowiczki – Starowice Dolne – Jędrzejów – Gałążczyce. |
300 |
Y |
Kamiennik – Cieszanowice – Szklary – Jaszów – Czarnolas – Łanów – Chróścina – Pniewie – Kopice – Dębina – rez. „Dębina”. |
301 |
S |
Pokrzywna – Kopa Biskupia 889 m n.p.m. (przejście graniczne) – Jarnołtówek – Góra Olszak – Pokrzywna. |
302 |
Y |
Głuchołazy – Średnia Kopa – Głuchołazy. |
305 |
Y |
Prudnik – Niemysłowice – Włóczno – Szybowice – Wierzbiec – Pokrzywna. |
311 |
Y |
Grodków – Polana – Wierzbnik – Przylesie – Pępice – Żłobizna – Park Wolności – Brzeg. |
312 |
S |
Kantorowice – Nowa Wieś Mała – Jasiona – Łosiów – Zwanowice – trasa nr 70. |
313 |
S |
Żelazna – Osiek Grodkowski – Lipowa – Przylesie Dolne – Wierzbnik – Młodoszowice – Bąków – Jutrzyna – Kowalów – Kalina – Wyszonowice – Krzepice – Strzelin. |
316 |
Y |
Lewin Brzeski – Kantorowice, skraj – Ptakowice – Jasiona – Łosiów – Nowa Wieś Mała – Kantorowice, zamek – Lewin Brzeski. |
317 |
C |
Lewin Brzeski – Raski – Skorogoszcz– Piaski – Golczowice – Mikolin, pomnik – Mikolin – śluza Ujście Nysy. |
317a |
S |
Skorogoszcz: połączenie tras nr 70 i 317. |
319 |
S |
Raski – Przecza – Oldrzyszowice – Staw Książęcy – Raski. |
319a |
C |
Rozwidlenie tras nr 141 i 319 – Staw Książęcy – rozwidlenie tras nr 141 i 319. |
320 |
S |
Brzeg – planty. |
321 |
Y |
Zielęcice – Psary – Jankowice Małe – Oleśnica Mała. |
323 |
N |
Olszanka – Obórki – Pępice. |
331 |
S |
Dobrzyń – Błota – rez. „Grodzisko Ryczyńskie” – rez. Zwierzyniec” – Oława. |
332 |
Y |
Bystrzyca – rez. „Grodzisko Ryczyńskie” – Szydłowice – Lubsza – Piastowice Złotówka – Czepielowice – staw Babi Loch – trasa nr 69. |
333 |
N |
Lubsza – skraj Dobrzynia – Boruta – Rogalice, parking śródleśny |
334 |
Z |
Kościerzyce, ośrodek wypoczynkowy – Kościerzyce – łęgi nad Odrą. |
337 |
S |
Trasa nr 57, parking leśny – rez. „Lubsza” – trasa nr 57 |
371 |
Y |
Zawiść – Wałda – L. Wierzbica – Wierzbica Górna – Wierzbica Dolna – Świniary WIelkie – Szymonków – Szklarnia – rez. „Krzywiczyny” – rez. „Komorzno” – Komorzno – Proślice – Brzózki – Polanowice – Byczyna – Nasale – Pogorzałka – Szczotki – Gorzów Śląski. |
372 |
N |
Wołczyn – Krzywiczyny – L. Krzywiczyny – rez. „Krzywiczyny” – rez. „Komorzno” – Komorzno – Miechowa – Józefówka – Janówka – Marianka Siemieńska – Raków – Łęka Opatowska – Trzebień – Biadaszki – Kuźnica Skakawska – Wieruszów. |
373 |
C |
Byczyna – Ciecierzyn – Miechowa – Józefówka – Janówka – Kuźnica Trzcińska – Pomiany – Trzcinica – Laski. |
374 |
Y |
Smardy Górne – Krzywiczyzna – Łowkowice – Maciejów – Pakoszów – Budzów – Zofiówka – Gorzów Śląski. |
375 |
N |
Trasa Górnej Prosny. Biskupice- źr. Prosny – Wolęcin – Żabieniec – Psurów – Ligota Oleska – Raj – Sternalice, młyn – Kuźnica Żytniowska – Wytoka – Banasiówka – Prosna – Wygiełdów – Orsztyn – Praszka – Przedmość – Zdziechowice, skraj – Uszyce – Sierosławice – Borek – Piaski – Kostów. |
376 |
S |
Kostów – Miechowa – Proślice – Jakubowice – Kochłowice – Sarnów – Chudoba – Dobiercice – Pszczonki – Nasale – Roszkowice – Borek – Łubnice. |
377 |
S |
Trasa nr 67 – Gołkowice – Piaski – Gola. |
378 |
N |
Proślice – Rożnów – Krzywizna. |
380 |
Y |
Kluczbork – Kuniów – Wawrzyńcowskie – Oś – Tuły – Laskowice – Jeżów – Jełowa. |
381 |
S |
Krzywizna – Łowkowice – Kujakowice Górne – Bogdańczowice – Bąków, ośrodek wypoczynkowy – Chocianowice – Gronowice – Wędrynia – Chudoba – Chwalęcice – Lasowice Wielkie – Oś. |
382 |
Y |
Bąków, ośr. wypoczynkowy – Bąków. |
383 |
Z |
Lasowice Małe – Jasienie – Wawrzyńcowskie – rez. „Bażany” – Bażany – Borkowice. |
384 |
S |
Bażany – Zameczek. |
390 |
C |
Bąków, ośr. wypoczynkowy – droga do Bograńczowic – Bąków – Brzezinka – droga do Jam (trasa nr 58) – droga do Kamieniska – Biadacz – Brodnica – Kobyla Góra – Maciejów – Łowkowskie Granice – Łowkowice. |
391 |
N |
Brzezinka – Piaseczna – Boroszów. |
392 |
Z |
Maciejów – Pszczonki – Nasale – Nowy Gródek – Uszyce. |
393 |
S |
trasa nr 390 – Kamienisko. |
401 |
Z |
Olesno – Os. Walce – Wachów – Leśna – Osiecko – Łąki – Kadłub Wolny – Zębowice – Os. Zębowice I – Borowiany – Knieja – Poliwoda – Zakrzów Turawski – Zakrzów Turawski-Osiedle – Radawie – Kamieniec – Chudoba – Wędrynia – Zalesie – Kiełbasie – Wędrynka – Stare Olesno – trasa nr 413 – Olesno, kościół p.w. św. Anny. |
402 |
Y |
Wysoka – Leśna – Kuźnica – trasa nr 404 – Wędrynia. |
403 |
C |
Knieja – Zakrzów Turawski. |
404 |
S |
Zębowice – Prusków – Sobisz. |
405 |
N |
Szemrowice – Poczołków – Leśniaki – Kocury – Pustkowie. |
406 |
N |
Dobrodzień – Kije – Zwóz – Główczyce – Wystrzyca – Dzielna – Dzielna-Dwór – trasa nr 433. |
407 |
Y |
Cegielnia – Dzielna – Gajdy – Rędzina – Kolonia Łomnicka – Pyki – Sowczyce – Borki Małe. |
408 |
Y |
Zębowice – Borowiany – Knieja – Radawie – Radawka – Prusków – Siedliska – Kadłub Wolny – Młyn – Zębowice. |
410 |
Y |
Jamy – Boroszów. |
411 |
C |
Stare Olesno – staw Żurawiniec – Boroszów – Biskupskie Drogi – Radłów – Stare Karmonki –Nowe Karmonki – Obłąki – Kucoby – Stare Kucoby – Dziubki – Kolonia Borki – Borki Wielkie – Kuźnica Borecka – Sobisz – Sowczyce – Wysoka – Wachów – Korzonki – Łowoszów – Stare Olesno. |
412 |
Y |
Kozłowice – Podlesie – Skrońsko – Kościeliska – Sternalice, młyn – Sternalice – Nowy Folwark – Goniszów – Wichrów – Bodzanowice – Piaski – Podłęże Szlacheckie. |
413 |
N |
Trasa nr 52 – staw na Wilczej Wodzie – trasa nr 52. |
414 |
S |
Olesno – Wojciechów – wywierzysko „Siedem Źródeł” – trasa nr 51. |
415 |
Z |
Radłów – Wolęcin – Kościeliska. |
416 |
Z |
Broniec – Diabli Młynek – Stare Karmonki – Nowe Karmonki – Mielęcin – Pustkowie Bodzanowskie – Bodzanowice – Piaski – Kiki – Horczyzna – Kucoby – Stare Kucoby – Ligęzów – Borki Wielkie – Czarny Las – Borki Małe – Broniec. |
417 |
Y |
Olesno – Świercze – Kolonia Świercze – Broniec |
421 |
S |
Gorzów Śląski – Tęczynów – Karłowice – Gola – Przymiarki – Uszyce – Królewska Grobla – Wróblew – Mokrsko – Wieluń. |
425 |
Y |
Praszka – Kolonia Kowale – Aleksandrów – Ożarów. |
426 |
C |
Jastrzygowice – Pawłowicki Folwark – Pawłowice Gorzowskie – Dębina – Budzów – Gola – Zdziechowice – Przedmość – Kolonia Kowale – Marki – Lachowskie – Dalachów-Rogatki – Odcinek – Młyny – Glinki – Rudniki – Mirowszczyzna – Polesie – Załęcze Wielkie. |
427 |
S |
Radłów – Brzozówka – Sternalice, skraj – Nowy Folwark – Goniszów – Borek – Stary Bugaj – Cieciułów – Jaworzno-Bankowe – Jaworzno – Mostki – Polesie – rez. „Bukowa Góra” – Rybaczówka – Parzymiechy – Lipie – Danków. |
428 |
N |
Rudniki – Młyny – Słowików Szlachecki – Mirowszczyzna – Polesie – Papierkowa Góra – Jaworzno – Jaworzno-Bankowe – Cieciułów – Stary Bugaj – Żytniów – Stawki Żytniowskie – Żurawie – Jawor – Rudniki. |
429 |
Y |
Żytniów – Tokary – Faustianka – Łazy – Młyny – PKP Janinów – Słowików Szlachecki – Mirowszczyzna. |
430 |
Z |
Praszka – Skotnica – Kuźnica – Wręczyca – Łazy – Glinki – Rudniki. |
S433 |
S |
Regolowiec – Pludry – Piła – Gaborowice – Kośmidry Kolonia – Pawonków – Pietraszowice – Łagiewniki Wielkie – Pustkowie – Ciasna – Świercze – Płaszczak – Molna – Patoka – Sieraków – Nowy Sieraków – Marce – Wędzina –Kowie – Stare Kucoby – Kucoby – Stany. |
S435 |
Z |
Kolonia Łomnicka – Diabelski Kamień – Sieraków – Miętowisko – Jeżowa – Ściegna – Ciasna – Pustkowie Kulikowe – Pawełki – Brzoza – Śródlesie – Braszczok – Tanina – Pustkowie – Lisów Kolonia – Głąby – Żelazny Most – Herby – Kalina – Jałowce – Kierzki – Hadra – Mochała – Droniowice – Harbułtowice – Sadów – Lubliniec-Wesoła. |
S452 |
Y |
Sieraków – Nowy Sieraków – Szklarnia – Plewina – Bladacz – Kieracie – Kucoby. |